Filters
Kategorie blogu
Close

Aloe Vera Drinking gél Active Freedom – pre aktívny život bez limitov

Júnu kraľuje náš evergreen – Active Freedom v obľúbenej forme Aloe Vera Drinking gélu. Ide o lahodný a osviežujúci gél s 88 % Aloe Vera gélu z listov, 60 % vitamínu E v dennej dávke a 56 % vitamínu C v dennej dávke. Produkt je určený pre mužov a ženy všetkých vekových kategórií, ktorí chcú podporiť svoj pohybový aparát. V zložení nechýba ani hydrolyzát kolagénu, ktorý v kombinácii s Aloe Vera a chondroprotektívmi významne podporuje regeneračné schopnosti chrupaviek, kože, spojív, cievnych stien a celkovo výrazne podporuje zdravie.

Čo je to kolagén?

MUDr. Čarvaš o kolagéne píše: „Kolagén je najčastejšie sa vyskytujúci proteín, ktorý sa vo vode nerozpúšťa. Je základom väzív, chrupaviek a kostí v tele cicavcov. Tvoria ho aminokyseliny. Kolagénové vlákna sú veľmi mäkké, pevné a pritom ohybné. Sú základom väziva v ľudskom tele. 10 % celkovej hmotnosti ľudského tela tvorí kolagén. Svalstvo je tvorené z 30 % kolagénom a v koži je jeho podiel dokonca 70 %.

Existuje vyše 20 typov kolagénu. Väčšinou ide o typ I., ktorý je hlavne v šľachách, koži a kostiach. Typ II je väčšinou v chrupavkách a typ III je v cievnych stenách. Kolagén je hlavne v mimobunkovém matrixu, čo je spletitá sieť makromolekúl a tým vlastne určuje fyzické vlastnosti telesných tkanív.“

Zdrojmi kolagénu sú rybie, hovädzie, bravčové a hydinové mäso. Prírodný kolagén bez úpravy sa veľmi zle vstrebáva, preto treba kolagén na vnútorné užitie upraviť, buď hydrolyzovať, alebo lyofilizovať.

MUDr. Čarvaš o prípravku Aloe Vera Drinking gél Active Freedom: „LR má vynikajúci produkt Aloe Vera Drinking Gél Freedom, ktorý je obohatený o hydrolyzovaný kolagén 2 % , a pridaná je aj kyselina askorbová, ktorá významne ovplyvňuje pôsobenie látok. Kombinácia s chondroprotektívmi (chondroitínsulfátom a glukozamínsulfátom) je veľmi vydarená a účinná, pretože vďaka nosičom Aloe Vera sa urýchľuje vstrebávanie a zvýšenie vstrebaného množstva účinných látok. Teórie potvrdili 3- až 4-násobné lepšie vstrebávanie látok s Aloe Vera.

V júnovom katalógu ponúkame za nižšiu cenu balenia Aloe Vera Drinking gélu Active Freedom aj cenovo výhodnú Sériu po 6 kusoch.